komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

piątek, 25 września 2020

Aurelii, Wladyslawa

Wiemy za ile i gdzie kupić bezawaryjne auto używane

poniedziałek, 14.10.2019 08:00 , odsłony: 1591
kategorie artykułu:

Nowy, czy używany? Jaki samochód używany wybrać? Ile wydać pieniędzy, żeby był bezawaryjny, a zakup bezpieczny? Wszystkie te wątpliwości rozwieją Państwo w CarForFriend.pl – Auta dla Przyjaciół. W Świdnicy działa i szybko się rozwija sklep internetowy z używanymi pojazdami. Siadamy w domowym zaciszu i przebieramy na ekranie komputera w kolejnych ofertach. W końcu „klick” i kupiliśmy bezpiecznie auto używane. Doradztwo mamy w cenie.

- Większość naszych klientów nie wie jakiego auta potrzebuje - mówi Jacek Fijołek, założyciel przedsiębiorstwa. - Dajemy klientom nie tylko przeogromny wybór, bo mogą wybrać auta z Niemiec, Szwecji, Czech, USA i Szwajcarii z gwarancją bezpieczeństwa pozakupowego,  ale także poradnictwo w zakresie dopasowania odpowiedniego modelu i marki . Nic zatem dziwnego, że Polacy pokochali ten sposób nabywania kolejnego używanego samochodu.  Zmieniła się nie tylko średnia cena nabywanych u nas pojazdów  z 20.000 do prawie 37.000 zł,  ale coraz częściej klienci sięgają po hybrydy i samochody elektryczne. Ford S Max jest liderem sprzedaży, potem Hondy i Toyoty. Warto dodać, że prowadzimy także kompleksowe usługi w zakresie kredytów i leasingu na samochody zagraniczne. Klienci  coraz częściej korzystają właśnie z takiej formy zakupu .

CarForFriend.pl - Auta dla Przyjaciół to nie tylko slogan, to rodzaj wspólnoty zakupowej. Firma ma bardzo sprawny dział marketingu internetowego,  jest obecna w mediach społecznościowych. Klienci mają nieograniczony wgląd w proces zakupu samochodu. Widzą za ile ich auto jest kupione za granicą, ile wynoszą podatki, itp. Na koniec mogą zlecić dodatkowe usługi serwisowe w swoim samochodzie, a potem zamówić dostawę pod dom na terenie całej Polski. Nic dziwnego, że tradycyjne komisy tracą na znaczeniu w dobie Internetu. Klienci  CarForFriend.pl chętnie korzystają z pełnej oferty samochodów w Internecie, gdzie na terenie Polski i okolicznych krajów jest zwykle około 1.800.000 pojazdów do wyboru. W okolicy klienta do 100 kilometrów jest ich zazwyczaj maksimum około 20 tysięcy.

- Zapraszam do naszego biura, aby nas poznać lub na naszą stronę CarForFriend.pl. Zapewniam, że do wygody szybko się Państwo przyzwyczają, podobnie jak setki naszych klientów, którzy bardzo pozytywnie oceniają swoje doświadczenia z nami – zaprasza Jacek Fijołek.

Więcej o sklepie na  fanpage’u - https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/

 

BIURO CarForFriend.pl

58-100 Świdnica

ul. Kazimierza Odnowiciela 8

Tel.  515 515 098

https://www.carforfriend.pl/

https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/

 
WARTO WIEDZIEĆ:

CarForFriend.pl uzyskał członkostwo w prestiżowej Niemieckiej Organizacji Rzetelnych Handlarzy Samochodami – BVFK, co stanowi o profesjonalizmie i uczciwości prowadzonych działań w zakresie sprzedaży używanych pojazdów.

 
wczoraj, 21 godz temu
środa, 16.9.2020 11:13
niedziela, 13.9.2020 08:48
sobota, 12.9.2020 09:15
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz