komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

niedziela, 21 kwietnia 2019

Anzelma, Bartosza

Wiemy kto sprowadza na zamówienie auta „z drugiej ręki”

czwartek, 8.11.2018 08:00 , odsłony: 649
kategorie artykułu:

- Nasza pierwsza obietnica dla klientów, to rzetelność! Otrzymają po prostu więcej samochodu za swoje pieniądze - mówi Jacek Fijołek z pierwszego w Polsce sklepu internetowego z samochodami używanymi. www.CarForFriend.pl to nic innego jak „Auta dla Przyjaciół”, czyli takie pojazdy, które oferuje się zwykle w gronie znajomych.  

Większość pojazdów w Polsce (motocykli i samochodów używanych) pochodzi z importu. Oferta CarForFriend.pl  powstała jako odpowiedź na taką właśnie sytuację. Dzięki zakupowi w Internecie oszczędza się mnóstwo pieniędzy, nietrafione wyjazdy, paliwo, korki w trasie, stres w obcym kraju, cofane liczniki, oszuści wszelkiej maści. Potem bolesna rejestracja auta w kraju. Te wszystkie elementy zostały wyeliminowane przez firmę JCK Sp. z o.o. właściciela domeny www.CarForFriend.pl

Dzięki temu, że masz pewność iż Twoje auto będzie zgodne z opisem, który był w zamówieniu oszczędzisz średnio nawet 3000 PLN. Następnie kolejne oszczędności to fakt, że firma nie bierze za plecami żadnych prowizji od sprzedających pojazdy. Tylko klient jest zleceniodawcą i tylko przed klientem odpowiada firma.  Zatem wszystko, co zostanie wynegocjowane od niemieckiego, włoskiego, szwedzkiego, czy nawet polskiego sprzedawcy zostaje w kieszeni kupującego! Brzmi fair, prawda? To klient decyduje, czy chce „idealne” używane auto i jest gotów za takowe zapłacić, czy też bierze na siebie koszty drobnych napraw, wymiany hamulców, czy innych zyskując za to korzystniejszą cenę zakupu!

Jak to wygląda w praktyce?

Od zlecenia poszukiwania do wyboru egzemplarza samochodu dla klienta mija od pół godziny do pół miesiąca albo i pół roku. To klient decyduje, czy chce wybrać ofertę z aktualnie dostępnych i zapłacić aktualnie podaną cenę, czy ma komfort czasowy i czeka na tak zwaną okazję. 90 samochodów na 100 poszukiwanych wyłania się w ciągu max 2 tygodni.

Kolejny etap: od wyboru do dostarczenia pojazdu.

Firma dysponuje własnym sprzętem w zakresie logistyki przewozu. Dysponuje legalnie działającym oddziałem na terenie Niemiec a kolejne kraje są w planach. Tym samych auto znajdzie się w Polsce zwykle w 3 dni a po kolejnych 3 dniach może być wydane czyste, przygotowane do rejestracji w Polsce, z kompletem legalnych dokumentów.  

Tak wiele korzyści na tak zepsutym rynku, jak samochody używane? Czy to jest możliwe? Tak, ponieważ CarForFriend.pl dobrany zespół ludzi, którzy są w branży od lat i dzięki swojej wiedzy sprawnie oceniają okazję od oszustwa. Do tego logistyka i znajomość języków obcych oraz kultury innych krajów Unii daje nielimitowaną przewagę dla CarForFriend.pl w porównaniu ze zwykłymi handlarzami działającymi na pirackich zasadach.

- Zależy nam na budowaniu otwartych, długoletnich i przyjacielskich relacji z klientami. Przykładem tego jest kolejna rodzina, która zamawia u nas już swoje trzecie auto. Co więcej często słyszymy, że nasze doradztwo przypomina zabieranie z sobą na zakupy bliskiej osoby, która nie tylko ma na uwadze nasze dobro, ale także służy dobrą radą oraz zmniejsza obawy dotyczące zakupu – mówi Jacek Fijołek z serwisu CarForFriend.pl

Doradztwo to równie ważny jak rzetelność filar działalności firmy. Klienci, którzy nie mają jasnej wizji jakie auto dla nich będzie odpowiednie korzystają z formularza indywidualnego zamówienia pojazdu, dostępnego na stronie. Staje się to szybko najbardziej ulubioną formą zakupu. Wybór marek, modeli, wariantów karoserii i silników dostępnych na rynku coraz trudniej przejrzeć bez codziennego śledzenia trendów i tego, co wartościowe od tego, co należy omijać.  Dlatego CarForFriend.pl zaprasza  do korzystania z tego formularza, ponieważ to pozwala dobrać właściwe parametry auta do potrzeb klienta. Słuchamy naszych Klientów gdy mówią albo piszą o swoich potrzebach  a potem dobieramy pojazdy dostosowane do tego, co otrzymaliśmy wstępnie jako informacje, deklarują specjaliści z portalu.

Na ich Facebooku znajdziemy wiele ciekawych  informacji o handlu autami w Polsce i Niemczech: KLIKNIJ

W ten sposób firma komunikuje się z rynkiem. Pozostają transparentni, bo zaufanie to waluta przyszłości. Tylko firmy, które traktują serio swoich klientów i pomagają im oszczędzać czas i pieniądze będą miały szansę rozwoju.

- Sprzedaż pojazdów w Internecie jest nieodwracalnym następstwem wzrostu średniej wartości transakcji. Kiedyś w Internecie kupowano książki po 27 PLN , potem buty po 270 PLN, potem telewizory po 2700 PLN, dziś nasi Klienci kupują samochody po 27000 PLN i droższe - twierdzi Jacek Fijołek i posiada dowody w postaci setek sprzedanych pojazdów w ten sposób.

Sprzedaż internetowa aut - taka jest nieunikniona przyszłość. Sprawdź ofertę zanim przepłacisz!

BIURO CarForFriend.pl

58-100 Świdnica

ul. Kazimierza Odnowiciela 8

Tel.  515 515 098

https://www.carforfriend.pl/

https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/ 

czwartek, 18.4.2019 09:11
wtorek, 16.4.2019 00:00
poniedziałek, 15.4.2019 10:14
środa, 10.4.2019 09:36
wtorek, 9.4.2019 09:13
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE