komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

niedziela, 24 stycznia 2021

Felicji, Franciszka

Wielka Gala Biznesu online. Zapraszamy!

piątek, 23.10.2020 09:44 , komentarze: 0 , odsłony: 457
kategorie artykułu:

Tegoroczna Wielka Gala Biznesu, podczas której poznamy Laureatów 17. edycji konkursu „Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza”, odbędzie się 26 października 2020 r. o godz. 19. Tym razem będą mogli w niej uczestniczyć nie tylko zaproszeni goście. Każdy zainteresowany może ją obejrzeć online.   

Jak co roku uwieńczeniem konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” jest Wielka Gala Biznesu, na której spotykają się przedstawiciele wszystkich firm, samorządów i organizacji uczestniczących w przedsięwzięciu. Również w tym roku zaplanowano to znaczące wydarzenie. Niestety w związku z trudną sytuacją epidemiczną, będzie musiało odbyć się w nieco innej formie, niż pierwotnie zakładano.

-  Ogromnie cieszymy się, że mimo wielu trudności, spowodowanych przez pandemię koronawirusa, udało nam się również w tym roku zorganizować konkurs „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”. To naprawdę duży sukces - podkreśla Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. – Wiele starań włożyliśmy również w organizację Wielkiej Gali Biznesu, którą w tym roku zaplanowaliśmy na Stadionie Wrocław. Niestety ze względu na wprowadzone właśnie obostrzenia związane ze stanem epidemicznym, niewiele osób będzie mogło wziąć w niej udział. Jednak, aby wszyscy zainteresowani mogli współuczestniczyć w tym wydarzeniu, będzie ono transmitowane online na naszym kanale YouTube. Liczę, że dzięki temu weźmie w nim udział jeszcze więcej sympatyków Dolnośląskich Gryfów.   

Tegoroczną Galę poprowadzą Paweł Orleański i Paweł Kluz - wyjątkowy duet, który słynie ze swojego naukowo – magicznego show scenicznego. W koncercie finałowym wystąpi Anna Malek - jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek jazzowych, która jest obecnie na etapie tworzenia autorskiego materiału. Zafascynowana jazzem, soulem, funky, r’n’b i gospel. Uczestniczka programu X Factor (z zespołem Soul City), 38 i 39 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, a także Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie koncertowała z Opole Gospel Choir. Występuje również̇ w zespole Funky Kleks oraz New Orleans. Działa jako wokalistka sesyjna. Obecnie jest także uczestniczką 11. edycji programu The Voice of Poland.

Z kolei oprawę muzyczną zapewni kwartet pod dyrekcją Wojtka Bergandera - basisty, kontrabasisty i kompozytora, członka zespołów Jabłonka, JazzBlaster, Orkiestra Piotra Dziubka, Krzysztof Żesławski Quartet oraz Funky Kleks, Natalii Lubrano i Anny Malek. Artysta ten współpracuje m.in. z Narodowym Forum Muzyki NFM, Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Wrocławskim Teatrem Pantomimy, Silesian Jazz Orchestra oraz z Wolną Grupą Bukowina. W 2019 u boku m.in. Leszka Możdżera wziął udział w nagraniach muzyki do filmu „Ikar - legenda Mietka Kosza”. 

Bezpośrednia transmisja Wielkiej Gali Biznesu dostępna będzie na online na kanale YouTube: ZIG - Pracodawcy i Przedsiębiorcy - 
https://www.youtube.com/channel/UCpjut7IlurcVUOXMk4lMYtw

Początek transmisji – 26 października 2020 r., godz. 19.00
Serdecznie zapraszamy!

 

Wasze komentarze

środa, 13.1.2021 12:07
środa, 16.12.2020 09:09
poniedziałek, 7.12.2020 09:45
sobota, 14.11.2020 08:25
piątek, 23.10.2020 09:44
wtorek, 20.10.2020 14:54
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele