komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

piątek, 22 marca 2019

Katarzyny, Boguslawa

Weekend w Starej Kopalni

czwartek, 14.3.2019 15:14 , komentarze: 0 , odsłony: 300
kategorie artykułu:

W najbliższy weekend w Starej Kopalni czeka na Państwa wiele różnorodnych atrakcji:

Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

Po raz kolejny Stara Kopalnia uczestniczy w  ogólnopolskiej akcji Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny. W dniach 15-17 marca obowiązują zniżkowe ceny na ofertę zwiedzania  Starej Kopalni:bilet normalny w cenie 12 zł (cena standardowa 25 zł), bilet ulgowy w cenie 9 zł (cena standardowa 19 zł).  

Wieczorne spotkanie ze sztuką

W sobotni wieczór zapraszamy na zwiedzanie dwóch wystaw na terenie Starej Kopalni:

DEUS EX MACHINA - Adam Abel -

Galeria Centrum Ceramiki Unikatowej

Wystawa instalacji multimedialnej będącej interesującym eksperymentem ożywiania ceramicznych obiektów rzeźbiarskich poprzez włączanie w ich obszar animacji komputerowych i projekcji wideo. Prezentowane realizacje w swoim kształcie nawiązują do modularnych, animalistycznych maszyn o transformujących się układach. Ukryte życie rzeźb ujawnia się widzowi w zaskakujący i nieoczekiwany sposób (deus ex machina) za sprawą różnorodnych animacji symulujących ich ruch.

MODA POLSKA w Wałbrzychu  - Tadeusz Rolke

Galeria Sztuki Współczesnej

Wystawę MODA POLSKA tworzą zdjęcia autorstwa Tadeusza Rolke – jednego z najwybitniejszych autorów w historii fotografii polskiej.  Wystawa prezentuje zarówno fotografie wykonywane dla domów Mody Polskiej (m.in. dla takich projektantów jak Grażyna Hase czy Jerzy Antkowiak), ale również modę z lat 60-tych i 70-tych, którą nosiła cała Polska. W ekspozycji znalazły się zdjęcia nie tylko znanych modelek (Lucyna Witkowska czy Joanna Hilszer), ale także ludzi sztuki (Małgorzata Braunek, Ewa Demarczyk).

Zwiedzanie odbędzie się o godzinie 17.00,18.00 i 19.00, wraz z opiekunami wystaw. Obowiązują zapisy mailowe pod adresem: recepcja@starakopalnia.pl ,wstęp bezpłatny, zbiórka w Kawiarni Sztygarówka.

l    Koncert Happysad

O  godzinie 19.00 w sali koncertowej wystąpi zespół Happysad – polska grupa rockowa znana z utworów takich jak „ Zanim pójdę” lub „Długa droga w dół”. Koncert w Starej Kopalni odbędzie się w ramach trasy "Mów mi dobrze tour 2019".  Bilety są dostępne w Kawiarni Sztygarówka.

 

Wasze komentarze


wczoraj, 14 godz temu
wczoraj, 15 godz temu
środa, 20.3.2019 14:09
środa, 20.3.2019 07:55
wtorek, 19.3.2019 15:16
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki