komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 23 października 2019

Marleny, Seweryna

Walka o honor. Godność. Życie.

środa, 31.7.2019 09:04 , komentarze: 0 , odsłony: 461
kategorie artykułu:

Druga część trzymającej w napięciu historii o gladiatorze, który rzucił na kolana Rzymskie Imperium autorstwa Bena Kane’a.Spartakus dokonał niemożliwego, zawstydzając potężne i dumne imperium Rzymian. Sprzeciwił się republice odnosząc sukces, o którym będą pamiętać przez wieki.

Uciekł z niewoli, dowodząc potężną armią niewolników, pokonał siły Gajusza Kasjusza Longinusa. Wydaje się, że nic nie stoi już na przeszkodzie, by udał się do rodzinnej Tracji.
Tymczasem dezerteruje jeden z generałów armii Spartakusa wraz ze swoimi ludźmi, a Marek Licyniusz Krassus gromadzi w Rzymie potężne siły przeciwko byłemu gladiatorowi. Senat daje Krassusowi wolną rękę – ma położyć kres niewolniczej rebelii.

Czy Spartakus wywalczy sobie upragnioną wolność?

Rozpoczyna się prawdziwa walka. Na śmierć i życie.

Premiera:14.08.2019

Ben Kane- bestsellerowy autor kilkunastu powieści, mistrz historical fiction. W Polsce ukazała się trylogia "Zapomniany legion", a także dwa tomy nowej serii "Hannibal". W kwietniu czytelnicy będą mogli zapoznać się z końcem historii o starciu wodza Kartagińczyków z potęga Rzymu. Urodził się w Kenii. Dzięki licznym podróżom poznał starożytny świat, który tak barwnie opisuje w swoich powieściach. Obecnie mieszka w Anglii z żoną i dwójką dzieci.

 

 

Wasze komentarze

Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKUP AUT
SKUP AUT
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele