komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 17 lipca 2019

Anety, Bogdana

Wałbrzyski policjant w maratonie na Ukrainie

czwartek, 11.7.2019 09:25 , komentarze: 0 , odsłony: 147
kategorie artykułu:

W miniony weekend wałbrzyski policjant - asp. szt. Grzegorz Karwacki - wystartował w zorganizowanym na terenie ukraińskich Bieszczad biegu na 81 km. Nasz funkcjonariusz „Bojko Trail – Równa” pokonał w czasie 13 godzin meldując się na mecie na 34 pozycji w kategorii OPEN oraz na 4 miejscu w swojej kategorii wiekowej.
Zawodnicy wystartowali w sobotę o godzinie 4:00 nad ranem z ośrodka Extreme w Żdanijewie, gdzie mieli do pokonania dystans 81 kilometrów na trasie biegowej z łączną sumą przewyższeń blisko 4000 metrów. Zamknięcie mety zaplanowano na godzinę 24:00. Najlepszy zawodnik finiszował już po ponad 8 godzinach. Na 100 sklasyfikowanych w zawodach mężczyzn asp. szt. Grzegorz Karwacki dotarł do mety po godzinie 17:00 i uplasował się na 34 miejscu z czasem 13:04:35, a w kategorii weteran był 4.
Przypomnijmy, że nasz policjant reprezentujący na co dzień klub sportowy Kat Cross dwa lata temu ukończył pełny dystans Ironman Challenge Poznań Triathlon na dystansie 226 km, a w tym roku dotarł do mety m.in w ½ Ironman Triathlon na dystansie 113 km w Sierakowie. Oczywiście  doświadczonemu funkcjonariuszowi drugiego komisariatu po raz kolejny życzymy zdrowia i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów sportowych.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 4 godz temu
dzisiaj, 5 godz temu
Praca na GoWork
Praca na GoWork
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SKUP AUT
SKUP AUT