komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

poniedziałek, 13 lipca 2020

Henryka, Kingi

Wałbrzyska strefa szkoli zdalnie

środa, 3.6.2020 12:59 , komentarze: 0 , odsłony: 123
kategorie artykułu:

W maju 20220 r., kolejnych 800 przedstawicieli firm otrzymało od Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” wsparcie w postaci webinariów - szkoleń online pozwalających w szybkiej, wygodnej i przystępnej formie na poszerzenie przez uczestników swojej wiedzy. Pośród wielu tematów uczestnicy mogli, między innymi, poznać rządowe rozwiązania kryzysowe, instrumenty antykryzysowe przewidziane w Kodeksie Pracy, zmiany w ofercie benefitów pracowniczych w dobie COVID19 czy dowiedzieć się, jak przeciwdziałać mobbingowi w miejscu pracy. W sumie przeprowadzono 19 seminariów online, które według przeprowadzonych ankiet zostały wysoko ocenione przez uczestników.

– Cieszy nas duże zainteresowanie przedsiębiorców webinariami organizowanymi przez wałbrzyską strefę i zadowolenie z nich uczestników. Szkolenia odbywają się za pomocą profesjonalnej platformy do wideokonferencji – wyjaśnia wiceprezes WSSE Kamil Zieliński. – Należy zaznaczyć, że szkolenia kierujemy do wszystkich przedstawicieli biznesu, nie tylko do firm działających w naszej strefie, a za uczestnictwo w webinariach w dalszym ciągu nie są pobierane żadne opłaty – podkreśla wiceprezes Zieliński.

W czerwcu planowane są kolejne działania wspierające walkę z kryzysem. Program webinariów na czerwiec dostępny jest na stronie internetowej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

 

Wasze komentarze

piątek, 10.7.2020 10:29
czwartek, 9.7.2020 14:16
wtorek, 7.7.2020 09:11
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki