Wałbrzyscy policjanci aktywni podczas półmaratonów

środa, 10.4.2019 10:33 1661 0

Pięciu policjantów wałbrzyskiego garnizonu uczestniczyło w półmaratonach, które w minioną niedzielę zorganizowane zostały w Jeleniej Górze oraz Wrocławiu. Najlepszym wynikiem pochwalić się może Marcin Arciszewski, który dystans ponad 21 kilometrów w stolicy Dolnego Śląska pokonał w czasie 1:25:18 i zajął 71 miejsce w zawodach, a w kategorii M40 uplasował się na 18 pozycji.

Do dwóch dużych imprez zorganizowanych na Dolnym Śląsku zgłosiło się łącznie ponad 2 tysiące zawodników. We Wrocławiu zawody ukończyło 950 startujących, w tym wałbrzyscy funkcjonariusze: Marcin Arciszewski, Mateusz Misiewicz oraz Grzegorz Karwacki.  Natomiast na finiszu usytuowanym na placu Piastowskim w jeleniogórskich Cieplicach tego samego dnia zameldowało się 443 uczestników. Wśród nich byli policjanci z Wałbrzycha: Robert Adamski i Bartosz Piłat.