komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 20 lutego 2019

Leona, Ludomira

W Świebodzicach powstają nowoczesne mieszkania

czwartek, 6.9.2018 08:20 , odsłony: 1434
kategorie artykułu:

W czerwcu tego roku Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach ruszyła z realizacją nowej inwestycji. Przy ul. Kazimierza Odnowiciela na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach powstaną dwa budynki wielorodzinne ze 180 mieszkaniami.  Będą to mieszkania 2, 3, 4 i 5 pokojowe. Najmniejsze 2 pokojowe będzie miało 44,20 m2, największe 5 pokojowe z 2 łazienkami będzie liczyć 120,73 m2. W budynkach znajdą się windy, dla każdego lokalu przewidziano balkon, taras lub loggię. Dostępnych będzie także kilka mieszkań dwupoziomowych.

Szczegółowy rozkład mieszkań  TUTAJ 

- Nowy projekt to nowoczesna pięciokondygnacyjna zabudowa o prostej stylistyce, która z założenia ma się komponować z pobliskimi budynkami na osiedlu – mówi Elżbieta Krzan, prezes SM w Świebodzicach. -  Budynki wykonane będą z nowoczesnych materiałów odpowiadających przyszłym wymaganiom w zakresie efektywności energetycznej.  Realizacja inwestycji będzie przebiegać etapowo. W pierwszym budynku powstanie 77 lokali mieszkalnych.  Dodatkowym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców będzie hala parkingowa, liczne pomieszczenia gospodarcze, zewnętrzne miejsca parkingowe oraz plac zabaw dla dzieci. Istotny jest też fakt,  że nowa inwestycja  powstaje w bliskim sąsiedztwie przedszkola, szkoły, kościoła, sklepów i basenu.

Więcej o nowej inwestycji czytaj TUTAJ

Mamy zatem w zasięgu ręki wszystko, czego potrzebujemy, a co ważne mieszkanie kupimy od sprawdzonego inwestora, który ma już na swoim koncie wiele zakończonych inwestycji.

CZYTAJ TAKŻE o Słonecznych Ogrodach w Strzegomiu - https://doba.pl/dsw/artykul/a-moze-tak-grill-we-wlasnym-ogrodzie-/20306/0

Zainteresowanych zapraszamy do siedziby Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach przy ul. Królowej Elżbiety 1A , tel.  74 646 20 00

 

dzisiaj, 5 godz temu
dzisiaj, 5 godz temu
dzisiaj, 5 godz temu
dzisiaj, 6 godz temu
dzisiaj, 6 godz temu
dzisiaj, 9 godz temu
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki