Vidium medica zmienia się dla Was - poznaj grupę Optegra

czwartek, 18.5.2023 11:41

Optegra Polska to międzynarodowa sieć klinik chirurgii okulistycznej. Cenimy doświadczenie i jakość usług na najnowocześniejszym sprzęcie technologicznym. Naszym pacjentom oferujemy szeroki zakres zabiegów, poczynając od diagnostyki wady wzroku, terapii zachowawczej, a kończąc na zabiegach chirurgicznych - charakteryzujących się krótkim okresem rekonwalescencji. Oferowane przez nas usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, tak, aby pacjenci poczuli, że trafili w ręce profesjonalistów, a że Optegra to był niezawodny i właściwy wybór.

Optegra - poznaj nas bliżej! 

Optegra Polska to sieć wysoko cenionych międzynarodowych klinik, która główną siedzibę ma w Czechach i Wielkiej Brytanii. To 22-letni lider w zakresie nowoczesnych technologii i metod korekcji wad wzroku. Wyróżnia nas 22-letnie doświadczenie i 200. tysięcy wykonanych zabiegów laserowej korekcji wzroku i nie tylko! 

Optegra, a razem z nią niezawodni specjaliści

Grupa Optegra to nie tylko nowoczesny sprzęt i najnowsze technologie. To także rodzina wysoko wykwalifikowanych, profesjonalnych i doświadczonych ekspertów. Pacjenci korzystający z naszych usług mają dostęp do szeregu specjalistów, np. z Wielkiej Brytanii i Czechach. 

Wieloletnie doświadczenie, niezawodna praktyka, mnóstwo wykonanych zabiegów, systematyczne szkolenia i udział w międzynarodowych konferencjach - to wszystko sprawia, że w naszym zespole znajdują się bezcenni, wysoce wykwalifikowani lekarze i specjaliści. 

Współpraca z Carl Zeiss - międzynarodowym partnerem optycznym gwarantuje najwyższe standardy panujące w klinikach okulistycznych. 

Z grupą Optegra uzyskasz leczenie na najwyższym poziomie! Wszechstronny sprzęt i doświadczeni eksperci sprawiają, że nasi pacjenci czują się zaopiekowani od A do Z.

Zdrowie pacjentów jest dla nas najważniejsze! 

Cenimy zdrowie naszych pacjentów. Wiemy, że każdy z nich marzy o wyraźnym, ostrym wzroku, którym będzie mógł się cieszyć każdego dnia. A my właśnie po to jesteśmy - aby spełniać marzenia osób cierpiących na wady wzroku. Naszym pacjentom oferujemy pełen zakres usług, od kwalifikacyjnego wywiadu z lekarzem, po diagnozę, zabieg i terapię zachowawczą. Z nami pacjenci czują się w pełni zaopiekowani, na czym nam niezmiernie zależy. To wszystko robimy z myślą o nich i z nadzieją, że nasze usługi dadzą im pełnię radości i zadowolenia z życia, a życie codzienne nabierze barw.  

Już od pierwszego kontaktu z kliniką Optegra pacjent jest otoczony troską, pełnym wsparciem i poszanowaniem. Dbamy o to, aby nasi pacjenci czuli się wyjątkowo na każdym etapie leczenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dla nich bezpieczeństwo, komfort i wygoda życia codziennego, dlatego jesteśmy pewni, że trafiając do nas, są w najlepszej klinice - miejscu, w którym w 100% zadbamy o wzrok. 

Nasza pomoc jest wszechstronna. Zajmujemy się pacjentami, którzy są w początkowym stadium choroby, jak i tymi, których wada wzroku jest już mocno zaawansowana. Pomagamy na każdym szczeblu dolegliwości, dlatego wiemy, że wybór kliniki Optegra będzie najlepszy. 

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim wysoko cenieni, z szerokimi kompetencjami eksperci i nowoczesne - pierwszej klasy urządzenia specjalistyczne. Nasi lekarze nie tylko przeprowadzają operacje i zabiegi. Oni przede wszystkim służą pomocą i radą. Ukierunkowują pacjentów i pomagają w doborze odpowiedniej metody leczenia, tłumacząc przy tym plusy i minusy każdej strategii. To właśnie oni dają pacjentom nadzieję na lepsze jutro. 

Co jest dla nas najważniejsze? Oczywiście pacjent i uśmiech na jego twarzy, do którego często się przyczyniamy! Wiemy, jak ważny dla naszych pacjentów jest zdrowy i pełen ostrości wzrok, dlatego regularnie szkolimy się, podnosimy swoje kwalifikacje, zaczerpujemy wiedzę i ogrom nowości. 

Z nami zobaczysz swój cel!