VI Półmaraton górski "Z flagą na Trójgarbie" przeszedł do historii

wtorek, 26.10.2021 11:42 844 0

Ogromna determinacja, wola walki i pokonania własnych słabości towarzyszyła biegaczom podczas sobotniej rywalizacji na Masywie Trójgarbu.

„Nie ma złej pogody na bieganie” – mówił włodarz Czarnego Boru podczas powitania zawodników, a wysoka frekwencja (209 zawodników na starcie), potwierdziła tę tezę z całą stanowczością.

„Półmaraton uważamy za otwarty” – oficjalniej inauguracji imprezy sportowej dokonali: Adam Górecki – wójt gminy Czarny Bór oraz Mirosław Lech – wójt gminy Stare Bogaczowice. Później już było tylko bardziej emocjonująco. Pierwsi zawodnicy na mecie meldowali się już po niespełna godzinie biegu po pokonaniu dystansu „Górskiej Dyszki", która w tym roku wyniosła 12 km. Ostatni zawodnicy finiszowali po ok. 3 godzinach (wyniki dostępne na https://live.ultimasport.pl/937/). Na mecie czekał na zawodników ciepły posiłek, a na trasie punkty kontrolne zaopatrzone w wodę i owoce. Do wszystkich biegaczy trafiły pakiety startowe oraz autorskie medale wykonane przez mieszkankę Gminy Czarny Bór, a do najlepszych powędrowały puchary i nagrody.

Zdjęcia: Relacje Regionalne 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)