komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 25 listopada 2020

Erazma, Katarzyny

UWAGA! Zmiana godziny odjazdu autobusu linii 1

czwartek, 19.11.2020 10:50 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

W związku ze zmianą rozkładu jazdy pociągów z Dworca Wałbrzych Szczawienko od dnia 18 listopada 2020 r. (środa) wprowadzono zmianę godziny odjazdu autobusu linii nr 1 (przesunięcie godziny odjazdu o 10 min.) z przystanków:

> Stacyjna – Dw. Szczawienko – dla kursu z godz. 5:49  na godz. 5:39 
> Wrocławska – Lelewela – dla kursu z godz. 5:50  na godz. 5:40
> Gagarina – na żądanie -  dla kursu z godz. 5:51  na godz. 5:41 
> Gagarina – De’Gaullea -  dla kursu z godz. 5:52  na godz. 5:42
> Wieniawskiego – Senatorska - dla kursu z godz. 5:55  na godz. 5:45
> Aleja Podwale – Poselska - dla kursu z godz. 5:56  na godz. 5:46
> Aleja Podwale – Kasztelańska - dla kursu z godz. 5:58  na godz. 5:48
> Aleja Podwale – Hetmańska - dla kursu z godz. 6:00  na godz. 5:50
> Aleja Podwale – Basztowa - dla kursu z godz. 6:01  na godz. 5:51
> Aleja Podwale – Blankowa - dla kursu z godz. 6:02  na godz. 5:52
> Aleja Podwale – Palisadowa - dla kursu z godz. 6:03  na godz. 5:53
> Aleja Podwale – Forteczna - dla kursu z godz. 6:04  na godz. 5:54
> Gagarina – Wieniawskiego - dla kursu z godz. 6:06  na godz. 5:56
> Gagarina – na żądanie - dla kursu z godz. 6:07  na godz. 5:57
> Wrocławska – Lelewela - dla kursu z godz. 6:08  na godz. 5:58
> Przyjazd na Dworzec Szczawienko – godz. 5:59

Przyspieszenie godzin odjazdu autobusu linii nr 1 z w/w przystanków umożliwi pasażerom korzystającym z tej linii dowóz na pociąg do Wrocławia, odjeżdżający ze stacji Wałbrzych Szczawienko o godz. 6:05. 

źródło: ZDKiUM

 

Wasze komentarze

wczoraj, 21 godz temu
poniedziałek, 23.11.2020 12:26
poniedziałek, 23.11.2020 08:58
piątek, 20.11.2020 09:19
czwartek, 19.11.2020 14:18
czwartek, 19.11.2020 11:46
czwartek, 19.11.2020 11:43
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz