Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji! Wyścig kolarski „O Złotą Spinkę Prezydenta Miasta Wałbrzycha”

środa, 22.6.2022 09:34 211 0

25 czerwca br. (sobota) w związku z organizacją wyścigu kolarskiego, nastąpi całkowite zamknięcie Al. Podwale od skrzyżowania z ul. Hetmańską do skrzyżowania z ul. Basztową.

Od godziny 14:00 do godziny 19:00 nastąpi czasowe zamknięcie przystanków położonych na al. Podwale oraz zmianie ulegną trasy przejazdów autobusów linii: A, C, 1, 9, 18.

Autobusy linii: A,C dojeżdżać będą z Piaskowej Góry na Podzamcze ul. Wieniawskiego do pętli położonej na wysokości ul. Blankowej od strony skrzyżowania z ul. Gagarina, wykonają nawrót i skierują się w kierunku ul. Wieniawskiego, następnie jadąc ul. Wieniawskiego skierują się w prawo w Al. Podwale i dojadą do skrzyżowania z ul. Grodzka, nawrót i dalej powrócą na trasę obsługując kolejno przystanki przy ul. Kasztelańskiej i Poselskiej.

Autobusy linii: 9,18: jadąc od ul. Fortecznej dojeżdżać będą wyłącznie do pętli autobusowej położonej na wysokości ul. Blankowej, po nawrocie skierują się w kierunku ul. Wieniawskiego wykonując podjazd do przystanku przy ul. Kasztelańskiej, z powinięciem obsługi przystanków przy ul. Hetmańskiej i Basztowej.
Autobus linii 1: z ul. Gagarina autobus skierowany zostanie wyłącznie do pętli autobusowej przy ul. Blankowej, po nawrocie skieruje się przez ul. Gagarina w kierunku Dworca Szczawienko, pomijając przystanki przy ul. Basztowej, Hetmańskiej, Kasztelańskiej, Husarskiej i Poselskiej.
Godziny odjazdów autobusów mogą ulec zmianie.

źródło: ZDKiUM w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)