Ukradł ze sklepu kilka par markowych butów

piątek, 29.10.2021 12:00 311 0

Realizując informacje własne policjanci pierwszego komisariatu zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który dwa dni wcześniej w Szczawnie-Zdroju dokonał kradzieży sklepowej, gdzie wartość strat oszacowana została na kwotę blisko 1300 złotych. Mieszkaniec Wałbrzycha stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Do zdarzenia doszło 25 października 2021 roku w jednym ze sklepów przy ul. Szczawieńskiej w Szczawnie-Zdroju. Nieznany wtedy mężczyzna wyniósł z terenu sklepu łącznie sześć par markowych butów, nie płacąc za nie. Straty wycenione zostały na łączną kwotę 1280 złotych.

Poinformowani o przestępstwie funkcjonariusze zespołu operacyjno rozpoznawczego Komisariatu Policji I w Wałbrzychu podczas pracy operacyjnej szybko ustalili, kto jest odpowiedzialny za kradzież i zatrzymali 31-latka 27 października przed południem na terenie Szczawna-Zdroju.

Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia. Teraz za kratami więzienia może spędzić nawet 5 lat.

źródło: KMP w Wąłbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)