komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

piątek, 28 lutego 2020

Romana, Ludomira

Trzy uszkodzone auta, jedna osoba w szpitalu

czwartek, 23.1.2020 09:33 , komentarze: 0 , odsłony: 959
kategorie artykułu:

Trzy samochody uszkodzone, jedna osoba w szpitalu. To bilans zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Świdnickiej w Wałbrzychu. Policjanci apelują o ostrożność na drogach.

21 stycznia 2020 roku w Wałbrzychu przy ul. Świdnickiej doszło do zdarzenia drogowego. 31-letni kierujący samochodem osobowym marki renault scenic w wyniku niezachowania należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu najechał na tył samochodu osobowego marki ford, który następnie siła bezwładności przemieścił się i uderzył w poprzedzający go pojazd marki renault.

W wyniku zdarzenia pasażerka pojazdu sprawcy kolizji będąca w ciąży została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Pamiętajmy, najczęstszą przyczyną wypadków i kolizji drogowych jest nadmierna prędkość i nie chodzi tu tylko o przekraczanie prędkości powyżej wartości dozwolonych. W praktyce bardzo duży wpływ na wypadki spowodowane prędkością mają warunki atmosferyczne i jezdne. W niektórych przypadkach, nawet jadąc z dopuszczalną przepisami prędkością, jedziemy za szybko. Ma to miejsce szczególnie w przypadku ograniczonej widoczności (mgła, deszcz, śnieg) oraz złych warunków drogowych, co niestety nadal jest normą.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 1 godz temu
wczoraj, 22 godz temu
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKUP AUT
SKUP AUT
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz