komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 20 stycznia 2021

Fabiana, Sebastiana

Trzy kolejne zdarzenia drogowe. Policja apeluje o ostrożność!

piątek, 27.11.2020 09:25 , komentarze: 0 , odsłony: 444
kategorie artykułu:

Niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu oraz niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze było przyczyną trzech kolejnych zdarzeń drogowych, do których doszło przed południem na terenie Wałbrzycha. Na szczęście były to tylko groźnie wyglądające kolizje i nikomu nic się nie stało. Policjanci po raz kolejny apelują o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas poruszania się pojazdami.
Do pierwszych dwóch zdarzeń doszło na ul. Armii Krajowej. Przed godziną 9:00 w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze kierujący samochodem osobowym wpadł w poślizg i uderzył w przydrożną skarpę. 35-letni wałbrzyszanin został ukarany mandatem karnym w wysokości 50 zł za popełnione wykroczenie.

Chwilę później w tym samym miejscu 55-letnia wałbrzyszanka kierując samochodem osobowym nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu - prowadzonego przez 58-letniego mieszkańca Witkowa - i uderzyła w jego tył. W wyniku zdarzenie nikt nie odniósł obrażeń, dlatego mieszkanka naszego miasta została ukarana przez funkcjonariuszy mandatem karnym w wysokości 250 złotych. Policjanci zatrzymali również kobiecie dowód rejestracyjny pojazdu za uszkodzenia.

Po godzinie 9:30 natomiast na ul. 11 Listopada w Wałbrzychu dachował samochód dostawczy. Obsługujący to zdarzenie policjanci ruchu drogowego ustalili, że jadąca w kierunku ul. Noworudzkiej 23-latka nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, wpadła w poślizg, w wyniku czego jej pojazd dostawczy wjechał na pas zieleni dzielący jezdnie i przewrócił się na dach. Kobiecie na szczęście także nic się nie stało. Wałbrzyszanka ukarana została mandatem karnym w wysokości 250 złotych. Zatrzymano również dowód rejestracyjny za uszkodzenia pokolizyjne.
źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 18.1.2021 11:18
poniedziałek, 18.1.2021 10:46
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki