Trenerski Camp Petanque z Jeanem Philippe Soricotti [Foto]

środa, 15.2.2023 15:04 270 0

W dniach 8-10 lutego 2023, na zaproszenie Polskiej Federacji Petanque, z inicjatywy Pani Prezes Celiny Lichnowskiej, przy współpracy z Klubem Sportowym Petanque 'S Petanque Jedlina, Trenerski Camp poprowadził znany i ceniony Coach z Francji Jean Philippe Soricotti, wieloletni trener Kadry Kobiet Francji. Uroczystego otwarcia obozu trenerskiego dokonał Burmistrz Jedliny-Zdrój - Pan Leszek Orpel.

W szkoleniu trenerskim wzięli udział szkoleniowcy z Polski, w tym dwóch zawodników naszego klubu - Jerzy Siara i Kazimierz Urbaniak. Pozostali zawodnicy KS Petanque 'Jedlina' też mieli okazję poznać Jeana i nawet rozegrać wspólny mecz.

To nie koniec tego co będzie się działo w Klubie Sportowym Petanque 'Jedlina':
Przypomnijmy, że w styczniu odbyło się Grand Prix Jedliny-Zdrój z udziałem Mistrzów Polski, Europy, a nawet Młodzieżowym Mistrzem Świata w strzale precyzyjnym - Błażejem Twardowskim, w którym zwyciężyli Gospodarze - triplet w składzie; Beata Urbaniak, Kazimierz Urbaniak i Daniel Siara.

Już 25 lutego kolejne Grand Prix Jedliny-Zdrój. A Klub przygotowuje się do Międzynarodowego Turnieju Petanque z okazji 20-lecia KS Petanque 'Jedlina'.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)