komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

piątek, 22 czerwca 2018

Pauliny, Tomasza

Terminarz Siatkarskiej Ligi Narodów Kobiet 2018

poniedziałek, 11.6.2018 09:45 , komentarze: 0 , odsłony: 188
kategorie artykułu:

Tydzień I 15-17 maja 2018

Lincoln, Nebraska (USA); USA, Polska, Włochy, Turcja
Jekaterynburg (Rosja): Rosja, Argentyna, Holandia, Tajlandia
Ningbo (Chiny): Chiny, Belgia, Dominikana, Korea Płd.
Sao Pauli, Rio de Janeiro, Brasilia, Parana (Brazylia): Brazylia, Japonia, Niemcy, Serbia

 

Tydzień II 22-24 maja 2018

Makao: Chiny, Polska, Tajlandia, Serbia
Aichi-ken (Japonia): Japonia, Belgia, Holandia, USA
Suwon (Korea): Korea Płd., Niemcy, Włochy, Rosja
Ankara (Turcja): Turcja, Argentyna, Brazylia, Dominikana

 

Tydzień III 29-31 maja 2018

Apeldoorn (Holandia): Holandia, Brazylia, Korea Płd., Polska
Belgrad, Nowy Sad, Kraljewo (Serbia): Serbia, Belgia, Rosja, Turcja
Bangkok (Tajlandia): Tajlandia, Dominikana, Niemcy, USA
Hongkong (Chiny): Chiny, Argentyna, Japonia, Włochy

 

Tydzień IV 5-7 czerwca 2018

Bydgoszcz (Polska): Polska, Argentyna, Belgia, Niemcy
Jangmen (Chiny): Chiny, Brazylia, Rosja, USA
Nakhon Ratchasima (Tajlandia): Tajlandia, Japonia, Korea Płd., Turcja
TBC: Dominikana, Holandia, Serbia, Włochy

 

Tydzień V 12-14 czerwca 2018

Wałbrzych (Polska): Dominikana, Japonia, Polska, Rosja
Stuttgart (Niemcy): Niemcy, Chiny, Holandia, Turcja
Eboli (Salerno): Włochy, Belgia, Brazylia, Tajlandia
Neuquen, Santa Fe (Argentyna): Argentyna, Korea Płd., Serbia, USA

 

Turniej finałowy, Nanjing (Chiny) 27 czerwca - 1 lipca 2018

 

Siatkarska Liga Narodów w Wałbrzychu
- Kobiety -

12 CZERWCA, HSW AQUA ZDRÓJ, WAŁBRZYCH
ROSJA vs DOMINIKANA – 17.30 
POLSKA vs JAPONIA – 20.30

13 CZERWCA, HSW AQUA ZDRÓJ, WAŁBRZYCH
DOMINIKANA vs JAPONIA – 17.30 
POLSKA vs ROSJA – 20.30

14 CZERWCA, HSW AQUA ZDRÓJ, WAŁBRZYCH
ROSJA vs JAPONIA – 17.30 
POLSKA vs DOMINIKANA – 20.30

  

Pełny skład reprezentacji Polski kobiet na Ligę Narodów 2018 

1 Julia Nowicka – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, rozgrywająca

2 Gabriela Polańska – Grot Budowlani Łódź, środkowa 

3 Klaudia Alagierska – Legionovia Legionowo, środkowa 

4 Marlena Pleśnierowicz – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, rozgrywająca 

5 Agnieszka Kąkolewska – Grot Budowlani Łódź, środkowa (K) 

6 Justyna Łukasik – Trefl Proxima Kraków, środkowa 

7 Emilia Mucha – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, przyjmująca 

8 Maria Stenzel – Impel Wrocław, libero 

9 Olivia Różański – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, przyjmująca

10 Zuzanna Efimienko-Młotkowska – ŁKS Comercecon Łódź, środkowa 

12 Monika Bociek – Polski Cukier Muszynianka Muszyna, atakująca 

13 Agata Witkowska – Grot Budowlani Łódź, libero 

14 Martyna Łukasik – Trefl Proxima Kraków, atakująca 

15 Martyna Grajber – Grot Budowlani Łódź, przyjmująca 

16 Natalia Mędrzyk – KPS Chemik Police, przyjmująca 

17 Malwina Smarzek – KPS Chemik Police, atakująca 

18 Alicja Grabka – Legionovia Legionowo, rozgrywająca 

20 Oliwia Bałuk – PSPS Chemik Police/ NZ SMS PZPS Szczyrk, przyjmująca 

23 Julia Twardowska – Grot Budowlani Łódź, przyjmująca 

22  Natalia Murek – Impel Wrocław, przyjmująca 

26 Weronika Wołodko – Impel Wrocław, rozgrywająca

 

W cyklu treningowym pozostawały również:

Magdalena Damaske – Legionovia Legionowo, przyjmująca
Zuzanna Górecka – LTS Legionovia / NZ SMS PZPS Szczyrk, przyjmująca
Aleksandra Gryka – LTS Legionovia / NZ SMS PZPS Szczyrk, środkowa
Małgorzata Jasek – Legionovia Legionowo, uniwersalna
Justyna Łysiak – ENEA PTPS Piła, libero                       

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 3 godz temu
środa, 20.6.2018 10:13
sobota, 16.6.2018 10:10
sobota, 16.6.2018 09:05
niedziela, 10.6.2018 08:25
poniedziałek, 4.6.2018 10:02
niedziela, 3.6.2018 07:45
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Miral
Miral
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
Mati Autogaz
Mati Autogaz
przewozy międzynarodowe piątka bus