komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

piątek, 13 grudnia 2019

Lucji, Otylii

Święto Policji. Awanse i odznaczenia

wtorek, 16.7.2019 09:31 , komentarze: 1 , odsłony: 901
kategorie artykułu:

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji, którzy pełnią służbę na terenie miasta oraz Powiatu Wałbrzyskiego w poniedziałek obchodzili swoje święto.

Podczas uroczystości w Teatrze Zdrojowym ponad stu funkcjonariuszy otrzymało awanse oficerskie i podoficerskie oraz odznaczenia Państwowe. Święto zbiegło się z setną rocznicą powstania Policji Państwowej.
Podczas nominacji policjantom towarzyszyli najbliżsi. Nie zabrakło również gości związanych z samorządem. W uroczystościach uczestniczyła m.in. pani Iwona Frankowska - Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego.
Jak podkreślał Komendant Miejski Policji Krzysztof Lewandowski, policja na przestrzeni ostatniego roku miała sporo pracy. To wydarzenia związane m.in. z wyborami czy alarmy bombowe. Brakuje również kadry. Kilkadziesiąt wakatów czeka na do obsadzenia, choć nabór do Policji jest w trybie ciągłym. Oczywiście jest również sporo sukcesów, a do najważniejszych należą bohaterscy policjanci ratujący życie. Nie zapominać należy o powstałej klasie mundurowej przy IV LO w Wałbrzychu.

Dziękujemy Policjantom za ich służbę!

 

Wasze komentarze

A co to za "akademia " i parada ?...
piątek, 19.07.2019 06:12 autor: sierżant
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKUP AUT
SKUP AUT