komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

poniedziałek, 18 listopada 2019

Romana, Klaudyny

„Świadomy Junior” w Przedszkolu Niepublicznym Sióstr św. Elżbiety w Wałbrzychu

czwartek, 7.11.2019 14:53 , komentarze: 0 , odsłony: 176
kategorie artykułu:

Policjanci prewencji kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu w ramach akcji „Świadomy Junior” odwiedzili kolejną grupę przedszkolaków. Funkcjonariusze przeprowadzili pogadanki z najmłodszymi nt. bezpieczeństwa życiu codziennym.
Funkcjonariusze przybliżyli przedszkolakom problematykę związaną z bezpiecznym zachowaniem się w różnych sytuacjach. Dzieci podczas spotkania zaznajomione zostały z elementarnymi przepisami ruchu drogowego. Dowiedziały się m.in. w jaki sposób bezpiecznie korzystać z drogi. Policjanci przypomnieli najmłodszym numery telefonów alarmowych, a także przekazali niezbędne informacje dotyczące bezpiecznego spędzania czasu wolnego w domu oraz na podwórku. Poruszyli również temat właściwego zachowania się w stosunku do nieznajomych.

Promując bezpieczeństwo pieszych na drogach małoletni zostali zachęceni do korzystania z elementów odblaskowych po zmroku, nie tylko w sytuacjach wymaganych przepisami. Spotkanie, w którym zakończyło się podziękowaniami i wspólnym  zdjęciem.
źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 1 godz temu
dzisiaj, 2 godz temu
dzisiaj, 2 godz temu
dzisiaj, 5 godz temu
piątek, 15.11.2019 14:07
SKUP AUT
SKUP AUT
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki