St. asp. Michał Rutkowski Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Głuszycy

środa, 1.12.2021 10:43 512 0

1 grudnia st. asp. Michał Rutkowski został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Głuszycy. Akt powołania odebrał z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu nadkom. Krzysztofa Lewandowskiego.

Już we wrześniu tego roku doświadczonemu detektywowi wałbrzyskiego garnizonu Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu nadkom. Krzysztof Lewandowski powierzył obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Głuszycy. St. asp. Michał Rutkowski poradził sobie z nowym wyzwaniem znakomicie, dlatego od dzisiaj oficjalnie jest już na tym stanowisku.

Wałbrzyski policjant służbę w Policji rozpoczął w 2008 roku. Od początku pracował w Komisariacie Policji w Boguszowie-Gorcach. Najpierw na stanowisku policjanta, następnie referenta, by w 2013 roku zostać detektywem zespołu kryminalnego tej jednostki. Po ponad 8 latach doświadczenia w sprawach kryminalnych st. asp. Michał Rutkowski przeniósł się do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, a ostatecznie we wrześniu tego roku do Komisariatu Policji w Głuszycy. Od dzisiaj tam funkcję Zastępcy Komendanta tej jednostki.

źródło: kMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)