Spray dla alergików na roztocza

poniedziałek, 6.12.2021 09:57 108

Roztocza i kurz to jedne z najczęstszych przyczyn wywołujących reakcje alergiczne u wielu osób. Szukając odpowiedniego sposobu do wyeliminowania nawracającego problemu kaszlu, uczucia duszności oraz innych dolegliwości związanych z alergią, warto wykorzystać spray na roztocza. Środek na roztocza skutecznie eliminuje pojawiające się alergeny roztoczy kurzu domowego i eliminuje nawracające ataki, które mogą doprowadzić do wielu chorób układu oddechowego.

Roztocza kurzu domowego - objawy alergii

Roztocze kurzu domowego najczęściej można znaleźć w dywanach, firankach oraz zasłonach, materacach, meblach pokrytych tapicerka oraz pościeli, dlatego tak ważnej jest odpowiednie zachowanie czystości, regularne pranie i zmienianie pościeli, w której śpimy każdego dnia oraz cykliczne wietrzenie pomierzenia. Alergeny odzwierzęce mogą oddziaływać na nasz organizm w postaci napadów kichania, wodnistego kataru, swędzenia i łzawienia oczu, a także osłabienia węchu, kaszlu i uczucia duszności. Aby pozbyć się skutecznie alergenów roztoczy znajdujących się w kurzu domowym, warto wypróbować spray na roztocza kurzu.  

Alergia na roztocza – jak usunąć alergeny z domu

Szukając sposobów na pozbycie się alergenów odzwierzęcych, w pierwszej kolejności należy często wietrzyć sypialnię oraz regularnie wymieniać pościel, w której śpimy. Ciemne, duszne środowisko o dużej wilgotności i cieple sprzyja rozwojowi roztoczy, które żywią się naszym martwym naskórkiem. Dobrym rozwiązaniem jest również wpuszczanie dużej ilości światła dziennego do pomieszczenia, co skutecznie uniemożliwi rozwój szkodników i alergenów. Co więcej, aby utrwalić efekt i dodatkowo zwiększyć efektywność swoich działań w walce z alergią można zastosować  środki na roztocza kurzu domowego z serii Acarix. Środek na roztocza Acarix skutecznie usuwa nadmiar poziomu stężenia alergenów obecnych w środowisku domowym, jednocześnie eliminując alergeny kurzu domowego, obniżając objawy uczuleniowe u osób wrażliwych. 

Spray na roztocza - eliminacja zaostrzenia objawów uczulenia 

Dostępne na rynku rozpylacze substancji pozwalających usunąć nadmiar alergenów z powietrza nie zawierają środków szkodliwych, dlatego mogą być bezpiecznie używane w pomieszczeniach sypialnych oraz pokoikach dziecięcych. Ich właściwości utrzymują swoje efekty nawet do sześciu miesięcy od rozpylenia, co pozwala na spokojny i efektywny sen przez długi czas. Środkiem na roztocza warto spryskać nie tylko materace i pościel, ale także pluszowe zabawki i meble obite tapicerką oraz dywany.