komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

piątek, 3 kwietnia 2020

Ryszarda, Pankracego


Spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Był nietrzeźwy

środa, 26.2.2020 09:42 , komentarze: 0 , odsłony: 636
kategorie artykułu:

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu 24 lutego br. zatrzymali 38-letniego mieszkańca Wałbrzycha, który kierowanym przez siebie samochodem osobowym uszkodził prawidłowo zaparkowane dwa pojazdy przy ul. Niepodległości w Wałbrzychu, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze z wałbrzyskiej prewencji w godzinach południowych 24 lutego br., patrolując ulicę Niepodległości, zauważyli mężczyznę, który sygnalizował zatrzymanie się radiowozu. Mundurowi w rozmowie z mężczyzną ustalili, że był on świadkiem, jak kilka minut wcześniej samochód osoby marki Peugeot jadąc ulicą Niepodległości uszkodził prawidłowo zaparkowane dwa pojazdy a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.  Dzięki  relacji świadka, funkcjonariusze zaledwie kilkanaście minut po zdarzeniu ustali pojazd, który uczestniczył w kolizji i zatrzymali kierującego nim 38-letniego mężczyznę. Mężczyzna siedział za kierownicą i na widok radiowozu chciał odjechać, jednak policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę. Od mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu. Kierujący przyznał, że spożywał w tym dniu alkohol. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, wynik badania wskazał prawie dwa promile. Kierujący trafił do policyjnego aresztu.

Podejrzany o popełnienie przestępstwa w ruchu drogowym mężczyzna stanie teraz przed Sądem. Za jazdę pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie kolizji drogowej grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

czwartek, 2.4.2020 11:39
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SKUP AUT
SKUP AUT