komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

niedziela, 5 kwietnia 2020

Ireny, Wincentego


Spotkania policjantów z dziećmi podczas ferii zimowych

piątek, 21.2.2020 09:14 , komentarze: 0 , odsłony: 153
kategorie artykułu:

Policjanci w czasie ferii zimowych zawitali do jednego z ośrodków wypoczynkowych w Sokołowsku, gdzie ferie spędzają harcerze ZHP ze Świdnicy oraz do wspólnoty mieszkaniowej w dzielnicy Biały Kamień. Celem wizyty funkcjonariuszy było omówienie dzieciom zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

W miniony piątek, 14 lutego mł.asp. Maciej Trela i sierż.szt Jakub Lorenc z Komisariatu Policji w Boguszowie- Gorcach, spotkali się z harcerzami ze Świdnicy w ramach akcji ”Bezpieczne Ferie”. W czasie spotkania mundurowi omówili zasady bezpieczeństwa podczas poruszania się po drogach oraz jazdy na sankach czy nartach a także przy korzystaniu z internetu. Ponadto przypomniano wszystkim, kogo należy powiadomić, gdy staniemy się świadkami sytuacji, w której druga osoba potrzebuje pomocy. Wszystkie informacje były kwestią uporządkowania wiedzy, bowiem jak pokazała grupa słuchaczy, ich wiedza na temat bezpieczeństwa jest bardzo duża. 
Ponadto w poniedziałek 17 lutego asp.szt Tomasz Łabędź z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu w ramach akcji „Bezpieczne Ferie” spotkał się z dziećmi na Białym Kamieniu. Podczas spotkania policjant przypomniał dzieciom m.in. o tym, jak można bezpiecznie spędzać czas wolny. Rozmawiał także o bezpieczeństwie w sieci oraz o tym, jak i kiedy korzystać z numerów alarmowych. Funkcjonariusz przypomniał także, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. W trakcie spotkania dzieci otrzymały również dyplomy w ramach udziału w  konkursie plastycznym pod nazwą „Dbamy o nature”, zorganizowanym przez Wspólnotę Mieszkaniową Biały Kamień- Konradów.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

piątek, 3.4.2020 18:08
58
piątek, 3.4.2020 17:56
piątek, 3.4.2020 11:38
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKUP AUT
SKUP AUT