Sobięcińskie opowieści

czwartek, 30.7.2020 09:54 395 0

Fundacja “Na szlaku” rozpoczęła realizację projektu “Sobięcińskie opowieści” realizowanego w ramach wałbrzyskich mikrograntów.

Projekt “Sobięcińskie opowieści” skierowany jest do dzieci i młodzieży z podobszaru Sobięcin. Celem projektu jest napisanie własnej legendy miejskiej oraz nagranie jej w postaci słuchowiska – audiobooka. Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z licznymi baśniami i legendami miejskimi, aby następnie posiłkując się zdobytą wiedzą stworzyć własnych bohaterów i ich przygody. Napisany wspólnie scenariusz, nagrane kwestie uczestników, dźwięki przyrody i dzielnicy oraz stworzony przez lokalnych muzyków podkład stworzy niepowtarzalne słuchowisko.

Chętnych do wzięcia udziału w projekcie zachęcamy do kontaktu z Panem Tomaszem Wizińskim z Fundacji “Na szlaku”, tel. 607 600 716. Liczba miejsc ograniczona!

Zadanie finansowane z budżetu Gminy Wałbrzych w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego na terenie miasta Wałbrzycha i na rzecz jego mieszkańców z zakresu wspierania działań aktywizacji i rozwoju społeczności lokalnej.

źródło: rewitlizacja.walbrzych.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz