Siedmiu nowych policjantów rozpoczęło służbę w KMP w Wałbrzychu

piątek, 11.6.2021 11:10 442 0

10 czerwca o godzinie 13:30 słowa roty ślubowania wypowiedziało 7 policjantów. Udział w uroczystości wziął Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu kom. Krzysztof Lewandowski, który podczas spotkania służbowego wręczył funkcjonariuszom akty ślubowania. Łącznie na terenie garnizonu wałbrzyskiego od końca zeszłego roku do teraz do służby wstąpiło blisko 60 nowych mundurowych. Obecnie do obsadzenia pozostały już tylko 2 wakaty. Kolejny, dodatkowy termin przyjęć do służby, planowany jest na już za kilkanaście dni - 25 czerwca.

Siedmiu nowych policjantów zasiliło garnizon wałbrzyski. Nowi policjanci po odbyciu szkolenia podstawowego będą pełnić służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu, Komisariacie Policji II w Wałbrzychu lub Komisariacie Policji w Boguszowie-Gorcach.

Obecnie na terenie miasta oraz powiatu wałbrzyskiego wolne pozostają dwa policyjne stanowiska. 

Przypominamy, że przy zachowaniu reżimu sanitarnego osoby zainteresowane służbą w Policji mogą osobiście złożyć dokumenty w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00. Informacje najlepiej jednak wcześniej uzyskać telefonicznie pod numerami telefonów 47 87 517 01 lub 47 87 514 86.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)