Siatkarze nie dali rady Norwidowi

niedziela, 15.10.2017 10:42 1721 0

Przy wspaniale reagującej publiczności siatkarze wałbrzyskiego MKS Aqua Zdrój ruszyli do boju o ligowe punkty z doświadczonym rywalem z Częstochowy.

Od początku spotkania mecz był bardzo zacięty. Obie drużyny wyjątkowo mocno zaangażowały się w walkę na parkiecie. Każdy punkt miał w tym spotkaniu znaczenie. Pierwszego seta wygrali goście 25:23. W drugiej odsłonie gospodarze zagrali lepiej na siatce i to oni cieszyli się z wygranej.

Trzeci set dał kibicom wielu wrażeń. Najpierw Norwid uciekł na kilka punktów by później dać wałbrzyskiej drużynie się dogonić. Długie serie zdobywanych punktów raz cieszyły jedną raz drugą stronę. W końcówce partii goście pokazali jednak, że są bardziej doświadczonym zespołem i dopięli swego. Jest 2:1 w setach dla Częstochowy.

Zupełnie niezrozumiałe dla fanów miejscowej drużyny było to co zobaczyli w czwartej odsłonie. Totalna dominacja gości i wysoka porażka w secie zabolała tym bardziej, że porażka 1:3 zabrała gospodarzom ligowe punkty.

MKS Aqua Zdrój Wałbrzych - Norwid Częstochowa 1:3 (23:25, 25:23, 19:25, 15:25)