„Senior Online” - gościem pracownik ZUS

czwartek, 29.4.2021 11:09 206 0

Koncepcja „Senior Online”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych województwa w jednym czasie. Funkcjonariusze z wałbrzyskiej komendy cykl spotkań rozpoczęli 1 marca. Drugi program na żywo zaprezentowany został 12 kwietnia, a gośćmi były przedstawicielki Głównego Urzędu Statystycznego. 10 maja sierż. Aleksander Karkosz z zespołu prewencji kryminalnej wałbrzyskiej komendy porozmawia o bezpieczeństwie w czasie pandemii z pracownikiem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

W dobie pandemii - w związku z tym, iż nie są wskazane spotkania z większą grupą osób twarzą w twarz - właśnie przez internet chcemy trafić do seniorów i uwrażliwić ich oraz resztę społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Tym razem wałbrzyski policjant zaprosił do programu pracownika ZUS-u, który przedstawi z jakimi problemami borykają się osoby starsze. Rozmowa będzie dotyczyła szeroko rozumianego bezpieczeństwa seniorów.

Wszyscy uczestnicy spotkania profilaktycznego otrzymają także informacje, do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło na naszym terenie, jak również dostaną możliwość zadawania pytań. W trakcie programu odpowie na nie policjant lub zaproszony gość.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w dniu 10 maja 2021 roku od godziny 9.00 w serwisie YouTube na profilu Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz