Rzucił butelką w zaparkowany samochód uszkadzając przednią szybę

wtorek, 12.10.2021 09:37 0

25-letni boguszowianin trafił w ręce policjantów prewencji wałbrzyskiej komendy, po tym jak dokonał uszkodzenia zaparkowanego przy ul. Mieroszowskiej w Wałbrzychu samochodu osobowego. Za zniszczenie mienia grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Policjanci prewencji koło godziny 9:00 otrzymali informację o uszkodzeniu zaparkowanego w dzielnicy Glinik Nowy samochodu osobowego. W trakcie wykonywanych czynności mundurowi ustalili, że chwilę wcześniej w budynku przy ul. Mieroszowskiej między 25-letnim sprawcą, a 50-letnim pokrzywdzonym doszło do wymiany zdań. W tle był konflikt o partnerkę. Kiedy starszy z mężczyzny - mieszkaniec Bolkowa - wyszedł przed blok, w kierunku jego pojazdu na tzw. pożegnanie 25-latek rzucił szklaną butelką. Trafił w przednią szybę, uszkadzając ją i powodując straty w kwocie około 600 złotych.

Zatrzymany boguszowianin podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia przestępstwa. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Za kratami więzienia 25-latek może spędzić 5 lat.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)