komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 25 września 2018

Aurelii, Wladyslawa

Runmageddon Wałbrzych, czyli ekstremalna przygoda

sobota, 8.9.2018 09:00 , komentarze: 0 , odsłony: 284
kategorie artykułu:

Ostatni weekend września na Dolnym Śląsku przebiegnie pod znakiem ekstremalnych wrażeń, a wszystko za sprawą Runmageddon Wałbrzych zaplanowanego na 29-30 września. Piękne krajobrazy, mordercze przeszkody, najszybsza zjeżdżalnia i wymagające podbiegi uatrakcyjnią uczestnikom start w pierwszym w Wałbrzychu Runmageddonie, na który zapisało się już blisko 1200 osób.

Każdy, kto chce wystartować w  Runmageddonie  może wybrać odpowiednią dla siebie formułę.  Śmiałkowie mogą zapisać się na Intro- najkrótszy, bo 3 kilometrowy bieg z co najmniej 15 przeszkodami i Rekrut - dystans 6 kilometrów, z minimum 30 przeszkodami. Udział w nich, za pisemną zgodą rodziców, mogą wziąć również osoby niepełnoletnie, które skończyły 16 lat.  Trzecia formuła przeznaczona jest  tylko dla dorosłych, jest to Classic czyli  12 kilometrów i ponad 50 przeszkód. Dzieci również będą miały okazję sprawdzić się na specjalnie przygotowanym dla nich torze na pobliskim stadionie Górnika Wałbrzych. Na dystansie jednokilometrowego Runmageddonu Kids najeżonego ponad 10 przeszkodami najmłodsi zmierzą się z m.in.: Dywanem z opon, który już na starcie będzie nie lada wyzwaniem dla małych Runmageddończyków. Zasieki pozwolą poczuć się jak żołnierz, a Indiana jak Tarzan latający na lianach po dżungli.

Na dorosłych uczestników będą czekać przeszkody takie jak: Wariat sprawdzający siłę rąk i zręczność Runmageddończyków, Pole Dance, które na chwile zamieni uczestników w strażaków zjeżdżających po rurze na akcje czy Aquaman by Samsung - przeszkoda z dzwonkiem, do którego trzeba doskoczyć żeby po tym zaznać natychmiastowej kąpieli w wodzie. Największą atrakcją wałbrzyskiego Runmageddonu będzie zjeżdżalnia.  Zamontowana pod dużym kątem pozwoli na szybki ślizg, a tym samym na przeżycie najbardziej emocjonującego zjazdu z jakim Runmageddon miał kiedykolwiek do czynienia.  Hałda o wdzięcznym imieniu Wiesław będzie często odwiedzanym przez Runmageddończyków miejscem na trasie Rekruta i Classica.  Uczestnicy formuły Rekrut 2 razy wbiegną i zbiegną z hałdy natomiast formuła Classic to 3 podbiegi i 3 zbiegi.

O Runmageddonie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W 2017 roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 60 tysięcy osób, a od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 110 tysięcy uczestników.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

Żeby wziąć udział w Runmageddonie wystarczy  zarejestrować się na stronie internetowej, pod linkiem https://www.runmageddon.pl/ . Zapisy możliwe do 27 września 2018r

 

Wasze komentarze

wczoraj, 6 godz temu
wczoraj, 7 godz temu
1
wczoraj, 10 godz temu
wczoraj, 15 godz temu
niedziela, 23.9.2018 18:27
niedziela, 23.9.2018 15:00
sobota, 22.9.2018 20:49
sobota, 22.9.2018 08:42
sobota, 22.9.2018 08:38
Auto Max
Auto Max
części Samsung
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Pracuj z GoWork
Pracuj z GoWork
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele