Rozpoczęto budowę domu rodzinnego w Jedlinie-Zdroju. Powstaną tam 44 nowe mieszkania [FOTO]

wtorek, 22.8.2023 16:22 986 0

W Jedlinie-Zdroju rozpoczęto budowę domu wielorodzinnego. Mieszkania będą wynajmowane. Inwestorem jest Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Kamiennej Górze. Jedlina jest członkiem TBS.

Przy ul. Władysława Andersa powstają nowoczesne 44 mieszkania, 2 lub 3 pokojowe. W budynku będą pomieszczenia gospodarcze. Lokatorzy zaparkują swoje samochody w podziemnym parkingu. Budynek ma być gotowy najpóźniej w trzecim kwartale 2025 roku. Wartość inwestycji to ok. 22 mln zł. Już można ubiegać się o mieszkania, w kamiennogórskim TBS oraz w Urzędzie Miasta Jedlina–Zdrój.

- To nie jedyna aktualnie realizowana przez nas inwestycja – mówi prezes TBS w Kamiennej Górze, Władysław Niemas - Mieszkania oddamy także w: Jaworze, Oławie, Legnicy i Kamiennej Górze, o czym będziemy informować.

- Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Kamiennej Górze ma już ponad 25 lat. Spółka nie boi się trudnych projektów. Podejmuje się rewitalizacji poprzemysłowych i powojskowych obiektów, których adaptacją przez lata nikt inny nie chciał się zająć. Odważnie wprowadza do prowadzonych inwestycji innowacyjne rozwiązania techniczne. To dzięki Towarzystwu Budownictwa Społecznego w Kamiennej Górze wiele rodzin ma możliwość zamieszkania w  wymarzonym mieszkaniu. Inwestycje prowadzone przez TBS zmieniają w wielu miejscach wizerunek miast - podkreśla Jarosław Buzarewicz z TBS Kamienna Góra.

mat. prasowe TBS, buz, Fot. Łukasz Wacławski

Dodaj komentarz

Komentarze (0)