„Rodzinny finał lata” w Boguszowie-Gorcach z udziałem policjantów

wtorek, 13.9.2022 10:09 0

Wałbrzyscy i boguszowscy policjanci wzięli udział w sportowo-rekreacyjnym festynie p.n. „Rodziny finał lata” zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach. Podczas festynu pośród wielu innych atrakcji zapewnionych przez organizatora, można było spotkać się z policjantami, zobaczyć wnętrze radiowozu i usiąść za kierownicą policyjnej hondy. Policjanci sprawdzali też wiedzę uczestników z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W niedzielę, na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Boguszowie-Gorcach odbył się festyn pn. „Rodziny finał lata”. Organizatorzy imprezy przygotowali liczne atrakcje dla uczestników. Jedną z nich było stoisko policyjne, które ciszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Każdy mógł z bliska obejrzeć sprzęt policyjny – między innymi wsiąść do radiowozu i włączyć sygnały. Chętnych do spotkania z mundurowymi i pamiątkowej fotografii za sterami „ policyjnego busa” nie brakowało.

Dodatkowo dzieci brały udział w konkursie, gdzie na każdym z przygotowanych stoisk zbierały pieczątki za wiedzę i umiejętności, które później wymieniały na nagrody. Na swoim stanowisku mundurowi wśród uczestników festynu sprawdzali znajomość przepisów drogowych i byli mile zaskoczeni poziomem wiedzy, jaki prezentują.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)