Remis w walce o utrzymanie

niedziela, 12.3.2017 17:23 530 0

Pierwszy mecz w Częstochowie przyniósł wałbrzyszanom wygraną po zaciętej walce. Drugi mecz okazał się jednak o wiele trudniejszą przeprawą. Już pierwsza partia pokazała, jak dużą mocą dysponują gospodarze. Siatkarze Norwida na własnym parkiecie zawsze byli groźni. Udowodnili to w dzisiejszym pojedynku. Szybko zdobyta przewaga dała zawodnikom z Częstochowy gładkie zwycięstwo w secie 25:18. Drugi set wyglądał podobnie jak pierwszy. Wałbrzyszanie niestety nie potrafili dzień po dniu wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i ponownie przegrali. Tym razem 25:19.
Trzeci set wlał w serca kibiców Victorii odrobinę nadziei. Podopiecznym trenera Michalczyka udało się nawiązać równorzędną walkę by ostatecznie dzięki dobremu przyjęciu i zdecydowanie lepszej zagrywce wygrać seta 25:23. Gdy w kolejnej części po stronie Victorii zapisano 21 punkt, po cichu liczyliśmy na kolejny w sezonie tie-break. Niestety więcej spokoju w grze zachowali gospodarze. Wygrali seta i mecz 3:1

Exact Systems Norwid Częstochowa - TS Victoria Wałbrzych 3:1 (18, 19, -23, 21)

Stan rywalizacji do trzech zwycięstw 1:1