Punkt na inaugurację

poniedziałek, 1.8.2016 12:45 675 0

Na rozpoczęcie nowego sezonu III ligi Górnik zremisował na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek Falubazem Zielona Góra 2:2. Po pierwszej połowie mieliśmy remis 1:1, a następnie mimo gry w osłabieniu wałbrzyszanie wyszli na prowadzenie. Końcówka należała do rywali, którzy po kontrowersyjnym zdaniem biało-niebieskich rzucie karnym strzelili drugiego gola.

W trakcie meczu kontuzjowany został Grzegorz Michalak, który w 60 minucie z grymasem bólu opuścił boisko.

III liga

I kolejka

Falubaz Zielona Góra – Górnik Wałbrzych 2:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Rafał Ostrowski (9), 1:1 Grzegorz Michalak (37), 1:2 Damian Migalski (71), 2:2 Piotr Andrzejczak (85)

Czerwona kartka: Rytko (64 – za 2 ż.k.) – Górnik

Górnik: Jarosiński, Surmaj, G. Michalak (60 Rojek), D. Michalak, Rytko, Tobiasz (82 Woźniak), Morawski, Gawlik, Pierzga, Krzymiński, Migalski. Trenerzy: Robert Bubnowicz oraz Marcin Morawski

źródło: KP Górnik Wałbrzych