komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

wtorek, 25 czerwca 2019

Lucji, Wilhelma

„Puchar Ziemi Kamiennogórskiej” dla policjanta z Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach

środa, 12.6.2019 10:18 , komentarze: 0 , odsłony: 247
kategorie artykułu:

W ramach Dni Kamiennej Góry 9 czerwca nad zalewem w tej miejscowości odbyły się zawody wędkarskie o „Puchar Ziemi Kamiennogórskiej”. Do rywalizacji przystąpiło 35 wędkarzy z całego województwa dolnośląskiego. W dyscyplinie gruntowej wygrał pełniący na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Boguszowie-Gorcach sierż. szt. Arkadiusz Rusiecki.

Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach - w dyscyplinie spławikowej, do której zgłosiło się 20 uczestników oraz gruntowej. W tej drugiej rywalizowało 15 wędkarzy. Po 4 godzinach łowienia w pełnym słońcu wyłonieni zostali zwycięzcy. W kategorii gruntowej bezkonkurencyjny okazał się policjant z Boguszowa-Gorc. Sierż. szt. Arkadiusz Rusiecki wyprzedził w klasyfikacji generalnej Filipa Chronowskiego oraz Kacpra Marczaka.

Warto wspomnieć, że sierż szt. Arkadiusz Rusiecki wraz ze zwycięzcą dyscypliny spławikowej Marcinem Kozubskim oraz Szymonem Ciachem, w dniach 23-26 maja tego roku uczestniczyli w Szczecinie w Klubowych Gruntowych Mistrzostwach Polski, gdzie jako drużyna zajęli 6 miejsce na 17 zakwalifikowanych do finału zespołów.

Przypominamy, że sierż. szt. Arkadiusz Rusiecki wędkarstwem interesuje się od 20 lat. Jest także prezesem koła wędkarskiego w Kamiennej Górze i pisze artykuły prasowe o tej tematyce.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SKUP AUT
SKUP AUT
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Praca na GoWork
Praca na GoWork