PRACA - specjalista ds. doboru i sprzedaży części samochodowych

środa, 8.2.2023 12:40 543

Specjalista ds. doboru i sprzedaży części samochodowych Świdnica

Nieważne, czy masz doświadczenie, czy dopiero zaczynasz karierę zawodową. U nas każdy ma szansę!

W związku z dynamicznym rozwojem Inter Cars Grupa Wrocław poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPRZEDAWCA - Rynek Pojazdów Osobowych

Co możemy Ci zaoferować?

•      Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia

•      Umowa o pracę

•      Pracę napełny etatz elastycznym grafikiem

•      Stabilne warunki zatrudnienia z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy

•      Profesjonalnie przygotowany pakiet szkoleń i warsztatów na start

•      Przyjazne i nowoczesne środowisko pracy oraz młodą duchem atmosferę w firmie

•      Możliwość wzięcia udziału w konkursach z nagrodami

•      Możliwość awansu w strukturach firmy

•      Cenimy kreatywnych, skutecznych ludzi

Twoje przyszłe zadania:

•      Obsługa klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych

•      Przygotowywanie ofert handlowych

•      Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę

•      Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Bądź na tak, jeśli:

•      Masz optymistyczne podejście do świata i ludzi

•      Poruszanie się po środowisku MS Office nie sprawia Ci trudności

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: mbialas3@intercars.eu

Nr telefonu: +48 667 972 339

Inter Cars Świdnica ul. Bystrzycka 13

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".