komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

sobota, 26 września 2020

Wawrzynca, Kosmy

PRACA - magazynier

poniedziałek, 26.8.2019 13:13 , odsłony: 128
kategorie artykułu:

DBI Plastics was founded in 1937 as one of the first manufacturers of plastics in Denmark. Today, DBI is a global company AAA rated and certified according to: IATF16949:2016, ISO9001:2015, ISO14001:2015, and ISO50001:2011. Our key business focus area is strategic protective solutions, based on system solutions for Machines, and Engineering industries, and individual developments, as well as connect solutions dedicated to Automotive industry. DBI has offices in Denmark, Poland, USA, and China.

Aktualnie do naszego zakładu w Świdnicy poszukujemy :

 

Magazyniera

Miejsce pracy: Świdnica

Odpowiedzialność:

- przygotowywanie towaru do wysyłek
- rozmieszczanie towarów w magazynie
- przyjmowanie i odbieranie dostaw
- zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów w magazynie, praca ze skanerem
- dbanie o porządek i prawidłowe funkcjonowanie magazynu

 

Wymagania:

- uprawnienia na wózki widłowe
- umiejętność  posługiwania się skanerem
- umiejętności pracy w zespole, rzetelności i odpowiedzialności
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
- znajomość obsługi komputera
- umiejetność sprawnego organizowania sobie pracy
- mile widziana umiejetność obsługi programu AX 2012

 

Oferujemy:

 

-  pracę na podstawie umowy o pracę  oraz dobre wynagrodzenie
pracę na jedną zmianę
-  prywatną opieke medyczną
-  docenienie wkładu w rozwój firmy
-  pracę w młodym zespole,  który każdego dnia wita dzień z uśmiechem
-  wsparcie w trudnych sytuacjach
-  szkolenia oraz skandynawską atmosferę pracy
-  miejsce odpoczynku z kawą, herbatą oraz świeżymi owocami
-   pakiet socjalny

 

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: info.mail@dbiplastics.com

 

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DBI Plastics Sp z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez DBI Plastics Sp z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem:martin.frahm@dbiplastics.com

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 90 dni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 20 lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem martin.frahm@dbiplastics.com 

 
środa, 21.1.2015 11:18
czwartek, 24.9.2020 12:27
piątek, 6.4.2018 16:33
wtorek, 29.4.2014 11:34
poniedziałek, 23.5.2016 09:03
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki