PRACA - fakturzystka, doradca techniczno-handlowy

środa, 24.3.2021 12:25 3169

Doradca techniczno-handlowy

Główne zadania

  • Obsługa techniczno-handlowa stałych Klientów zagranicznych w siedzibie firmy.
  • Wprowadzanie zapytań ofertowych do systemu CRM
  • Sporządzanie ofert handlowych w oparciu o otrzymane kalkulacje
  • Monitorowanie ofert
  • Ścisła współpraca z działem konstrukcyjnym
  • Planowanie, organizacja i zarządzanie swoim czasem pracy
  • Dbanie o dobre relacje z klientem

Oczekiwania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Komunikatywność oraz zdolność do utrzymywania trwałych relacji biznesowych.
  • Silna motywacja, zaangażowanie i wytrwałość w podjętych działaniach.
  • Uczciwość i odpowiedzialność w pracy.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu

Fakturzystka / Fakturzysta

  • Wystawianie faktur
  • Przetwarzanie faktur otrzymywanych od dostawców oraz rejestracja w programie
  • Badanie i rozwiązywanie rozbieżności między zamówieniem a fakturami,
  • Bezpośrednia współpraca z działem spedycji oraz  księgowością zewnętrzną
  • Przygotowywanie dokumentów do wysłania pocztą tradycyjną
  • Sporządzanie deklaracji INTRASTAT

Oczekiwania

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność w działaniu oraz terminowość
  • Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

Oferty należy przesyłać na wskazany poniżej adres wraz ze stosownym oświadczeniem w zakresie zgody na przetwarzanie danych osobowych: quality@hester.pl