komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

niedziela, 27 września 2020

Wincentego, Mirabeli

Pożegnanie z mundurem Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu

poniedziałek, 3.8.2020 10:29 , komentarze: 0 , odsłony: 644
kategorie artykułu:

31 lipca w wałbrzyskiej komendzie odbyło się pożegnania młodszego inspektora Adama Błaszaka, w związku z jego odejściem na emeryturę po 30 latach służby. Osobiste podziękowania za wieloletnią pracę dotychczasowemu Komendantowi Komisariatu Policji I w Wałbrzychu złożyli Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu - komisarz Krzysztof Lewandowski, jego I Zastępca - podinspektor Rafał Siczek, Zastępca - młodszy inspektor Mariusz Kucharczyk oraz kadra kierownicza.

W Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyła się uroczysta odprawa kadry kierowniczej, w związku z odejściem na emeryturę młodszego inspektora Adama Błaszaka. Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu - komisarz Krzysztof Lewandowski, jego I Zastępca - podinspektor Rafał Siczek oraz Zastępca - młodszy inspektor Mariusz Kucharczyk podziękowali Komendantowi Komisariatu Policji I w Wałbrzychu za wieloletnią i owocną służbę, sprawne dowodzenie komisariatem i życzyli dalszych sukcesów w życiu.
Na pożegnanie młodszy inspektor Adam Błaszak otrzymał z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu komisarza Krzysztofa Lewandowskiego pamiątkową statuetkę z dedykacją od koleżanek i kolegów w podziękowaniu za wieloletnią służbę.

Przypomnijmy, że młodszy inspektor Adam Błaszak wstąpił do Policji w 1990 roku. Swoją przygodę z mundurem rozpoczynał w plutonie patrolowym wałbrzyskiej komendy. Dziewięć lat później przeniósł się do Komisariatu Policji I w Wałbrzychu, gdzie pracował do momentu odejścia na emeryturę. W 2000 roku został Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego, a od 2006 roku do marca 2010 roku pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Komendanta tego komisariatu. Od kwietnia 2010 roku, nieprzerwanie do czasu odejścia na emeryturę, był Komendantem tej jednostki. W 2007 roku młodszy inspektor Adam Błaszak otrzymał Brązowy „Krzyż Zasługi”, a w 2014 roku został odznaczony Srebrnym Medalem „Za długoletnią służbę”. 

Od sierpnia obowiązki Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu przejmie dotychczasowy zastępca podinspektor Waldemar Fechner. 

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

czwartek, 24.9.2020 12:19
środa, 16.9.2020 11:13
niedziela, 13.9.2020 08:48
sobota, 12.9.2020 09:15
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki