Poszukiwany za oszustwa 29-latek wpadł w ręce policjantów podczas kontroli placówki handlowej

środa, 22.12.2021 09:31 528 0

W związku z dużą liczbą zakażeń koronawirusem Covid-19 funkcjonariusze z Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego podczas codziennej służby odwiedzają placówki handlowe. W trakcie jednej z takich kontroli w ręce funkcjonariuszy z Boguszowa-Gorc wpadł 29-latek, który nie zastosował się do obowiązujących w naszym kraju obostrzeń. To jednak nie było największe zmartwienie mężczyzny, gdyż okazało się, że mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego jest poszukiwany i najbliższe 7 miesięcy spędzi w więzieniu.

29-latek został przez policjantów wylegitymowany w placówce handlowej przy ul. Strażackiej około godziny 13:00. Interwencja miała skończyć się jedynie na mandacie karnym, ale w toku wykonanych czynności funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przemyślu i ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 212 dni za popełnione wcześniej oszustwa.

Zbliżające się święta 29-latek spędzi więc nie z rodziną, a za kratami celi. Mundurowi przewieźli mężczyznę do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd trafi teraz do jednego z zakładów karnych na terenie naszego kraju.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)