komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

piątek, 26 lutego 2021

Miroslawa, Aleksandra


Poszukiwany wpadł w ręce głuszyckich policjantów

czwartek, 18.2.2021 09:50 , komentarze: 0 , odsłony: 250
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Głuszycy realizując informacje własne zatrzymali we wtorek poszukiwanego przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności 31-letniego mieszkańca Jugowic. W trakcie wykonywania czynności mundurowi ujawnili przy mężczyźnie narkotyki w postaci amfetaminy.

Policjanci działając operacyjnie ustalili, a następnie 16 lutego po południu udali się do Jugowic, gdzie w jednym z mieszkań przy ul. Zarzecze zatrzymali ukrywającego się od dłuższego czasu, a poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu 31-letniego mieszkańca tej miejscowości. Przestępca trafił za kraty aresztu śledczego, skąd przewieziony zostanie do zakładu karnego, gdzie spędzi 6 miesięcy za wcześniejszą jazdę samochodem pod wpływem narkotyków.
I właśnie foliowy woreczek z zawartością środków psychotropowych w postaci amfetaminy funkcjonariusze z Głuszycy podczas wykonywanych czynności znaleźli przy zatrzymanym mężczyźnie. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii teraz poszukiwanemu 31-latkowi grozi dodatkowa kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

wczoraj, 14 godz temu
środa, 24.2.2021 10:59
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz