Poszukiwany mężczyzna przed policją ukrył się w szafie

środa, 14.7.2021 10:08 157 0

Policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy wczoraj w jednym z mieszkań na Białym Kamieniu zatrzymali mężczyznę, który od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 34-latek był poszukiwany za popełnienie wcześniej przestępstw narkotykowych i najbliższe lata spędzi w więzieniu. Przed mundurowymi mieszkaniec naszego miasta ukrył się w szafie.

Wałbrzyscy policjanci wiedzieli, że mężczyzna od dłuższego czasu ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Z zebranych przez nich informacji operacyjnych wynikało, że 34-latek może chwilowo przebywać w jednym z mieszkań przy ul. Grabowskiej w Wałbrzychu i w poniedziałek nad ranem udali się pod wytypowany adres. Przez dłuższy czas mężczyzna udawał, że nie ma go w domu. Mundurowi postanowili więc ostatecznie wejść do mieszkania przez okno. W wyniku przeszukania pomieszczeń policjanci znaleźli skulonego wałbrzyszanina w szafie usytuowanej w pokoju.

Mieszkaniec Wałbrzycha był poszukiwany za posiadanie w ostatnich miesiącach znacznej ilości narkotyków. Po wykonanych czynnościach mężczyzna został przez mundurowych przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd następnie trafił do jednego z zakładów karnych na terenie Polski, gdzie spędzi najbliższe 3 lata.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)