Poszukiwany 33-latek trafi prosto za kratki

środa, 7.6.2023 13:59 173 0

Policyjna walka z osobami ukrywającymi się przed wymiarem sprawiedliwości trwa cały czas. We wtorek 6 czerwca koło południa tym razem policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach podczas patrolu tej miejscowości zatrzymali 33-letniego boguszowianina, który był poszukiwany celem osadzenia w zakładzie karnym. Mężczyzna najbliższe pół roku spędzi w więzieniu.

6 czerwca około godziny 12:00 funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc patrolując ul. Kamiennogórską zauważyli stojącego na przystanku, a znanego im osobiście 33-letniego mężczyznę, który nie powinien przebywać na wolności. W trakcie legitymowania szybko potwierdziło się, że na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Świdnicy boguszowianin został skazany na pół roku więzienia za wcześniejsze składanie fałszywych zeznań podczas prowadzonej sprawy karnej.

Mężczyzna po wykonanych czynnościach został przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd trafi teraz do jednego z zakładów karnych na terenie naszego kraju. Ponownie przypominamy, że każdy kto powinien odbywać karę pozbawienia wolności, czy też karę zastępczą aresztu za popełnione przestępstwo lub wykroczenie, ale ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, musi się liczyć z zatrzymaniem.

KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)