Poszukiwani przez policję. Może wiesz, gdzie przebywają?

czwartek, 15.4.2021 12:12 464 0

Na celowniku policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu są kolejne trzy osób, które próbują uniknąć kary za popełnienie wcześniej czynów zabronionych przez prawo. Józef Krupski, Dariusz Lewandowski oraz Rafał Urbański to przestępcy poszukiwani listami gończymi wydanymi sąd lub prokuraturę.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych lub do samych osób zainteresowanych o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) lub całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60

Józef Krupski - poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie za oszustwo:Dariusz Lewandowski - poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową Wrocław-Psie Pole za przywłaszczenie powierzonej mu rzeczy ruchomej:Rafał Urbański - poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu za niealimentację,  nie powrócił również do zakładu karnego po wyznaczonej przerwie w odbywaniu kary pozbawienia wolności:
źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz