Poszukiwani listami gończymi

czwartek, 25.2.2021 11:16 755 0

Na celowniku policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu są kolejne trzy osób, które od dłuższego czasu próbują uniknąć kary więzienia za popełnione wcześniej przestępstwa. Dawid Rzeczycki, Krzysztof Boszczyk oraz Iwona Urbańska to przestępcy poszukiwani listami gończymi wydanymi przez wałbrzyski sąd lub prokuraturę.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) lub całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60. Zapewniamy anonimowość.

Dawid Rzeczycki - poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu oraz Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu od 2017 roku za groźby karalne, znieważenie funkcjonariusza publicznego oraz kradzież z włamaniem:Krzysztof Boszczyk - poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu od 2017 roku za niestosowanie się do wydanego zakazu sądowego, oszustwa, w tym kredytowe oraz fałszowanie dokumentacji:Iwona Urbańska - poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu od 2016 roku za naruszenie miru domowego:
źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz