Poszukiwani listami gończymi. Może wiesz, gdzie przebywają?

czwartek, 23.9.2021 09:50 603 0

Na celowniku policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu są kolejne trzy osoby, które od dłuższego czasu próbują uniknąć kary za popełnione wcześniej przestępstwa. Dawid Krupa, Mirosław Kazimierczak oraz Mateusz Sady to mężczyźni poszukiwani listami gończymi wydanymi przez m.in. różne sądy w Polsce.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych lub do samych zainteresowanych o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) lub całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60.

Dawid Krupa – lat 31 - poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu celem osadzenia w zakładzie karnym m.in. za kradzieże z włamaniami:

 

Mirosław Kazimierczak - lat 62 - poszukiwany przez Sąd Okręgowy w Świdnicy oraz Prokuraturę Rejonową w Goleniowie celem osadzenia w więzieniu. Mężczyzna m.in. korzystając z zezwolenia na czasowe opuszczenie zakładu karnego, w określonym czasie nie powrócił do niego:

 

Mateusz Sady – lat 25 - poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kielcach celem osadzenia w zakładzie karnym m.in. za oszustwa oraz zniszczenie mienia:

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)