komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 20 września 2018

Filipiny, Eustachego

Pomógł rodzącej dotrzeć do szpitala

czwartek, 21.6.2018 14:17 , komentarze: 0 , odsłony: 252
kategorie artykułu:

20 czerwca po południu policjant Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach pomógł rodzącej kobiecie i radiowozem ”na sygnałach” przewiózł ją do wałbrzyskiego szpitala położniczego. Dzięki jego szybkiej reakcji mieszkanka Szarocina w porę trafia pod opiekę lekarzy. Z naszych informacji wynika, że urodziła zdrową córeczkę.

Do policjanta pełniącego służbę w rejonie ul. Traugutta w Boguszowie-Gorcach około godziny 14:30 podbiegła pracownica jednej z restauracji, która poinformowała go, że w zaparkowanym kilkadziesiąt metrów dalej samochodzie znajduje się kobieta w zaawansowanej ciąży. Ciężarna uskarżała się na bóle i oświadczyła funkcjonariuszowi, że właśnie odeszły jej wody płodowe. Był to sygnał do rozpoczęcia akcji porodowej.

Policjant z Boguszowa-Gorc pomógł kobiecie przesiąść się do radiowozu. Poniewież liczyła się każda minuta, włączył w radiowozie sygnały świetlne i dźwiękowe i przewiózł rodzącą do Szpitala Ginekologiczno-Położniczego w Wałbrzychu. Tam zespół medyczny udzielił ciężarnej fachowej pomocy. Kobieta w niedługim czasie urodziła zdrową córeczkę.

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 3 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 8 godz temu
wczoraj, 19 godz temu
środa, 19.9.2018 15:54
środa, 19.9.2018 14:44
środa, 19.9.2018 14:32
Pracuj z GoWork
Pracuj z GoWork
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Auto Max
Auto Max
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
części Samsung
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
przewozy międzynarodowe piątka bus