komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 23 października 2018

Marleny, Seweryna

Półmetek wakacyjnych zajęć w OSK

poniedziałek, 6.8.2018 09:17 , komentarze: 0 , odsłony: 201
kategorie artykułu:

Dzięki sprzyjającej pogodzie uczestnicy zajęć w Ośrodku Społeczno-Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze większość czasu spędzali na wolnym powietrzu. Na terenie rekreacyjnym zorganizowane zostały turnieje ringo, palanta, krokieta, warcabowe oraz siatkówki, a także spotkanie z funkcjonariuszem Straży Miejskiej. Omówione zostały sytuacje stwarzające zagrożenie, a także sposoby reagowania i wzywania pomocy. W najbardziej upalne dni zamontowano zraszacze wytwarzające wodne mgiełki. Na początku sierpnia zorganizowany został grill z pieczonymi kiełbaskami.

Podczas pobytu w wiejskiej zagrodzie edukacyjnej „Ostoja nad Młynówką” w Mościsku uczestnicy zapoznali się z funkcjonowaniem wiejskiego gospodarstwa rolnego. Poznali hodowane zwierzęta i pomieszczenia w których przebywają oraz wybrane maszyny rolnicze. Dzieci wzięły udział w zabawach podwórkowych, podchodach i bitwie na gąbki.

Piesza wycieczka zorganizowana została do Szczawna-Zdroju. Dzieci przebywały w Parku Szwedzkim, gdzie na stanowiskach Ścieżki Edukacyjno-Ekologicznej poznały wybrane zagadnienia z fizyki a także lokalne gatunki roślin. W Parku Zdrojowym zobaczyły halę spacerową i pijalnię wód mineralnych.

Zakończono wykonywanie prac na konkurs plasyczny „Bezpieczne i aktywne wakacje”. W OSK zainstalowana została wystawa wszystkich prac, które oczekują na ocenę jury. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród laureatom zaplanowano w dniu 22.08.br. Również prace plastyczne na konkurs „Wakacje z evry can counts” oczekują na werdykt jury. Wystawa tych prac zainstalowana będzie w Pasażu Tesco. Uczestnicy zajęć włączyli się w społeczną zbiórkę mokrej i suchej karmy dla zwierząt przebywających w Schronisku dla Zwierząt w Wałbrzychu. Przekazanie zebranych produktów nastąpi w dniu 10 sierpnia br. 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 5 godz temu
poniedziałek, 22.10.2018 07:47
czwartek, 20.9.2018 08:45
wtorek, 25.9.2018 15:18
poniedziałek, 17.9.2018 14:37
2
poniedziałek, 17.9.2018 07:45
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Auto Max
Auto Max
części Samsung
Mati Autogaz
Mati Autogaz