komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

czwartek, 22 sierpnia 2019

Cezarego, Tymoteusza

Policyjne poszukiwania zakończone odnalezieniem zaginionego mężczyzny

wtorek, 23.7.2019 11:05 , komentarze: 0 , odsłony: 597
kategorie artykułu:

Kilkudziesięciu policjantów Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wraz z psem tropiącym, strażacy, strażnicy miejscy, a także ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego poszukiwali wczoraj (22.07) około południa 41-letniego mężczyzny, którego zaginięcie zgłosiła najbliższa rodzina. 

Wałbrzyszanin dzień wcześniej, wieczorem wyszedł z domu i do momentu zgłoszenia przez najbliższą rodzinę sprawy policjantom, nie wrócił do miejsca zamieszkania. Istniało podejrzenie, iż w związku z problemami osobistymi może targnąć się na swoje życie. Funkcjonariusze ustalili, że nigdy wcześniej nie było podobnej sytuacji. Bezpośrednio po uzyskaniu informacji o zagrożeniu dla życia i zdrowia ludzkiego 33 policjantów, 6 strażaków, 6 goprowców oraz 4 strażników miejskich sprawdzało każdy sygnał i każdą informację o możliwym miejscu pobytu zaginionego mężczyzny.
 

Funkcjonariusze powiadomili także pracowników placówek handlowych, szpitali, korporacji taxi oraz noclegowni na terenie miasta. Wytypowali tereny zielone oraz nieużytkowane w najbliższej okolicy. Dzięki profesjonalnie zorganizowanej akcji poszukiwawczej ostatecznie już po kilkudziesięciu minutach - około godziny 13:30 - policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu odnaleźli leżącego w zaroślach, kilkaset metrów od miejsca zamieszkania. Sprawiał on wrażenie otumanionego i wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu. Funkcjonariusze udali się więc z mężczyzną do szpitala, gdzie lekarze sprawdzili jego stan zdrowia. Dzięki pełnemu poświęcenia zaangażowaniu policjantów, strażaków, goprowców oraz strażników miejskich, życiu odnalezionego mężczyzny nie zagraża już niebezpieczeństwo.

źródło: KMP Wałbrzych

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 19.8.2019 14:37
czwartek, 15.8.2019 07:55
1
poniedziałek, 12.8.2019 10:02
poniedziałek, 5.8.2019 15:51
niedziela, 4.8.2019 09:10
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
SKUP AUT
SKUP AUT
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki