komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

czwartek, 1 października 2020

Danuty, Remigiusza

Policyjna akcja "Znicz 2019"

wtorek, 29.10.2019 09:04 , komentarze: 0 , odsłony: 1504
kategorie artykułu:

Już w najbliższy piątek w całej Polsce rozpocznie się Policyjna akcja „Znicz 2019”. Wzmożone działania ukierunkowane będą między innymi na zapewnienie bezpieczeństwa na drogach.

Działania „Znicz 2019” ukierunkowane będą między innymi na zapewnienie bezpieczeństwa na drogach. Policjanci „drogówki” sprawdzą, czy kierujący przestrzegają ograniczeń prędkości, czy stosują wraz z pasażerami pasy bezpieczeństwa, a także czy dzieci przewożone są w fotelikach lub specjalnie do tego przygotowanych urządzeniach. Mundurowi dokonają również kontroli stanu trzeźwości kierujących oraz sprawdzą stan techniczny pojazdów. Podczas akcji funkcjonariusze zwrócą szczególną uwagę na bezpieczeństwo pieszych.

Pamiętajmy! Parkujmy tylko w wyznaczonych miejscach. W sytuacji nieprawidłowego parkowania, autobusy mogą mieć problem z przejazdem. Dotyczy do szczególnie ulicy Moniuszki w Wałbrzychu od skrzyżowania z ul. Zamkową do skrzyżowania z ul. Sikorskiego oraz ul. Żeromskiego w rejonie cmentarza. Policjanci w przypadku utrudnień w komunikacji rozpoczną ręczne kierowanie ruchem.

Oczywiście poza zagadnieniami związanymi z ruchem drogowym policjanci pionu prewencji oraz pionu kryminalnego zadbają o bezpieczeństwo i porządek publiczny w rejonach nekropolii. Pamiętajmy, aby wybierając się na groby bliskich zabrać ze sobą tylko te rzeczy, które na pewno nam się przydadzą. Pieniądze oraz dokument osobiste schowajmy w miejscu niedostępnym, najlepiej w wewnętrznej kieszeni ubrania. Nie pozostawiajmy torebek oraz plecaków bez nadzoru, aby nie stać się ofiarą kradzieży.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

wtorek, 29.9.2020 12:15
czwartek, 24.9.2020 12:19
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele